1. Libčany "B"         28    22    1    5    107:38    67

2. Slavia Libřice   28    18    6   4    83:40    60

3. Jeníkovice          28    16    4    8    69:54     52

4. Hořiněves           28    13    2   13    53:52     41

5. Sendražice         28    11     1    16    58:77    34

6. Probluz "B"         28    9    3    16    57:90   30

7. Černilov "B"        28    9    2   17    57:83     29

8. Smiřice "B"          28    4    1   23    46:96     13

1. KOLO

LIBŘICE - JENÍKOVICE 2:0 (1:0)

Branky: Sapižák 2 ( jedna z penalty)

Začátek zápasu nám nevyšel a hosté měli dvě dobré šance. Před přestávkou jsme dali gól a trochu se uklidnili. Druhý poločas byl na jednu branku, ale protože jsme zahazovali šance, rozhodli jsme až z penalty.

Sestava: Adamovič - Ličman, Hrubý, Šenk, Štrajt - Štefan (46. Mildner), Volter, Reich (70. Souček), Hejzlar - Hrabě (80. Šlor), Sapižák

2. KOLO

LIBŘICE - ČERNILOV B 2:2 (0:1)

Branky: Volter, Hejzlar

První poločas jsme odchodili. Hra bez zájmu a nasazení. Černilov byl lepší a šel do vedení po naší chybě ve středu obrany.

Po přestávce jsme zlepšili pohyb i hru, dokázali jsme vstřelit dvě branky a mnoho dalších šancí jsme nevyužili. Černilov odpadl, ale v nastavení jsme vyrobili další chybu ve středu hřiště a hostující útočník si poradil s našimi obránci i brankářem. Vyrovnal a nás potrestal za střeleckou nemohoucnost.

Sestava: Šlor - Ličman, Hrubý, Šenk, Štrajt - Mildner (30. Niedoba), Volter, Reich (60. Souček), Hejzlar - Hrabě, Sapižák ( 80. Adamovič)

3. KOLO

HOŘINĚVES - LIBŘICE 2:2 (0:1)

Branky: Mildner, Adamovič

Proti nejslabšímu soupeři jsme nedokázali udržet vedení o dva góly a vlastní hloupostí jsme vyhraný zápas ztratili v nastaveném čase.

Sestava: Šlor - Ličman, Hrubý, Šenk, Štrajt - Mildner, Volter, Reich, Hejzlar (70. Štefan) - Hrabě, Adamovič (65. Souček)

4. KOLO

LIBŘICE - LIBČANY B 1:0 (0:0)

Branka: Králík

V prvním poločase nás hosté přehráli. Potvrdili, že mají asi nejlepší mužstvo v soutěži, ale naštěstí nedokázali využít svoje šance. Po přestávce jsme zvýšili bojovnost a nakonec jsme dokázali vstřelit rozhodující branku. Zápas se hrál v rámci oslav 90. výročí založení fotbalového klubu a sledovala ho výborná návštěva (200 diváků).

Sestava: Adamovič - Ličman, Hrubý (46. Štefan), Reich, Štrajt - Mildner, Volter, Hejzlar, Králík (70. Mlíko) - Sapižák, Hrabě (80. Šlor)

5. KOLO

SMIŘICE B - LIBŘICE 3:4 (1:0)

Branky: Volter, Hejzlar, Niedoba (PK), Adamovič

Sestava poslepovaná na poslední chvíli v prvním poločase odolávala domácím a měli jsme i více šancí. Nakonec jsme po standartní situaci dostali gól. Za dvě minuty druhého poločasu jsme otočili výsledek, a pak to bylo jako na houpačce.

Pomohly k tomu chyby v obraně na obou stranách a nejisté zákroky brankářů. Dohrávali jsme silou vůle, ale nakonec jsme vítězství ubránili.

Sestava: Šlor - Šenk, Štrajt, Ličman, Reich - Hejzlar, Volter, Mildner - Adamovič, Hrabě, od 46. Niedoba

6. KOLO

LIBŘICE - PROBLUZ B 0:1 (0:1)

Zápas jsme si prohráli v prvním poločase. Odflákli jsme ho, nic jsme nepředvedli a dostali jsme laciný gól. Druhý poločas jsme hráli na jednu branku, ale pořádně jsme nezakončili žádnou naši akci. Potvrdili jsme střeleckou nemohoucnost se kterou bojujeme od začátku sezóny.

Sestava: Adamovič - Ličman, Hrubý, Šenk, Štrajt - Mildner, Volter, Reich (60. Štefan), Králík - Miklošín (70. Souček), Sapižák

7. KOLO

SENDRAŽICE - LIBŘICE 1:2 (0:0)

Branky: Mildner, Miklošín

Fotbal moc krásy nepobral. V prvním poločase spousta nepřesností z obou stran. Nakopávané balóny a množství soubojů, které vyhrávali domácí a my jsme se spíš bránili. Druhý poločas jsme začali lépe, dokázali jsme si vypracovat dvougólový náskok, ale vlastními chybami jsme dostali domácí zpátky do zápasu. Nakonec jsme se štěstím výhru ubránili.

Sestava: Šlor - Ličman, Štrajt, Štefan, Reich - Mildner, Volter, Králík, Niedoba (70. Souček) - Hrabě (65. Adamovič), Miklošín

8. KOLO

JENÍKOVICE - LIBŘICE 1:1 (1:1)

Branka: Štrajt

Bojovné utkání, ve kterém padly góly po standartních situacích.Vedli jsme, ale domácím se do poločasu podařilo vyrovnat a ve druhé půli jsme se spíš bránili. Pokračuje naše střelecká nemohoucnost.

Sestava: Šlor - Ličman, Hrubý, Štefan, Štrajt - Mildner (65. Niedoba B.), Volter, Reich, Šenk (80. Niedoba J.) - Sapižák, Adamovič

9. KOLO

ČERNILOV B - LIBŘICE 1:5 (1:3)

Branky: Mildner 2, Volter 2, Miklošín

V derby jsme byli lepším týmem. Rychle jsme se dostali do vedení, ale domácím se podařilo z brejku vyrovnat. Do poločasu jsme si vypracovali několik šancí a přidali další dva góly. Druhý poločas jsme začali nervózně a zbytečně jsme nechali domácí hrát. V 72. minutě se v souboji zranili Šlor, Hrubý a domácí Benák.

Po hromadném střídání tempo zápasu opadlo, my jsme vstřelili ještě dva góly a zaslouženě vyhráli.

Sestava: Šlor (72. Niedoba J.) - Ličman, Hrubý, Niedoba B., Štrajt - Mildner, Volter, Králík, Hejzlar - Miklošín, Adamovič

10. KOLO

LIBŘICE - HOŘINĚVES 0:1 (0:1)

Není co hodnotit, ve všem jsme byli horší než soupeř. Po tragickém výkonu jsme zaslouženě prohráli.

Sestava: Adamovič - Ličman, Štrajt, Niedoba B., Reich - Mildner, Volter, Králík (75. Niedoba J.), Hejzlar (46. Javůrek) - Sapižák, Miklošín

11. KOLO

LIBČANY B - LIBŘICE 5:1 (2:1)

Branka: Adamovič

Zápas jsme začali dobře. Dostali jsme se do vedení a dokázali jsme bránit domácí útoky. Po dvou hrubých chybách jsme ale první poločas prohráli.

Na začátku druhého poločasu jsme dostali třetí gól a bylo po zápase. Naše hra se rozpadla, domácí nás rozebrali a výsledek je pro nás ještě milosrdný.

Sestava: Šlor - Ličman, Štrajt, Šenk (70. Niedoba J.), Reich - Mildner, Volter, Králík, Hejzlar- Adamovič, Hrabě

12. KOLO

LIBŘICE - SMIŘICE B 4:1 (1:1)

Branky: Hejzlar 2, Volter 2 (1 PK)

První poločas jsme jako v minulých zápasech odehráli tragicky. Chaos, nepřesnosti, hra bez pohybu a bez zájmu. Hosté šli do vedení, my jsme z ojedinělé akce vyrovnali. Druhý poločas byl z naší strany o trochu lepší a protože soupeř odpadl, tak jsme nakonec z vytvořených šancí nějaké góly dali a výhru jsme si pohlídali.

Sestava: Šlor - Ličman, Hrubý (46. Mildner), Reich, Štrajt - Králík, Volter, Hejzlar - Hrabě (65. Adamovič), Sapižák, Miklošín (70. Niedoba B.)

14. KOLO

LIBŘICE - SENDRAŽICE 6:0 (3:0)

Branky: Miklošin 2, Niedoba, Hejzlar, Adamovič, Volter

Soupeř přijel v deseti lidech a chytal jejich sekretář. Celý zápas se hrálo na jednu branku. Získali jsme povinné tři body a trochu si vylepšili skóre.

Sestava: Šlor - Ličman, Štrajt, Šenk, Reich (46. Mildner) - Niedoba B. (46. Adamovič), Volter, Hejzlar - Hrabě (60. Niedoba J.), Sapižák, Miklošin

16. KOLO

LIBŘICE - ČERNILOV B 4:1 (1:0)

Branky: Sapižák 3, Volter

Zápas vypadal jako přátelák a hrál se pěší fotbal. Černilov moc hrát nechtěl a tak se většinou hrálo na jeho polovině. Nějaké šance jsme měli, ale pořádně zakončit dokázal jen Sapižák. Z ojedinělé akce snížil Jelen, ale Volter dal uklidňující gól a pak už jsme si výhru pohlídali.

Sestava: Adamovič - Ličman, Hrubý, Mildner, Štrajt - Miklošín (25.Šenk), Králík, Volter, Hejzlar (25. Reich) - Sapižák, Hrabě

17. KOLO

HOŘINĚVES - LIBŘICE 1:2 (0:0)

Branky: vlastní, Souček

Zápas, ve kterém jsme byli 70. minut lepší. Měli jsme dost šancí, ale gól si museli dát domácí sami. Přidali jsme pojistku a zdálo se, že to v klidu dohrajeme.

Ale nechali jsme si dát laciný gól ze standartky a do konce zápasu jsme se strachovali o výhru. Se štěstím jsme vyhráli, ale výkonem jsme moc nepřesvědčili.

Sestava: Šlor - Ličman, Hrubý, Šenk, Štrajt- Králík, Volter, Horák, Hejzlar (65. Souček) - Brzek (42. Mildner), Hrabě (70. Adamovič)

18. KOLO

Branka: Sapižák

V prvním poločase měli hosté více ze hry, ale větší šance jsme měli my. Nikdo se však nedokázal prosadit, a tak se rozhodlo po přestávce.

Hosté přijeli v posílené sestavě, ale nedokázali nás přehrát. Hrálo se vyrovnané utkání a obě mužstva si připravila několik šancí.

Po pěkné akci Králík-Sapižák jsme se dostali do vedení a to jsme udrželi i přes závěrečný nápor hostů.

Sestava: Šlor - Ličman, Štrajt, Šenk, Reich - Mildner (46. Pavlištík), Volter (75. Novák), Horák, Hejzlar (65. Souček) - Sapižák, Králík

19. KOLO

SMIŘICE B - LIBŘICE 1:3 (0:3)

Branky: Volter 2 (jedna z pen.), Mildner

Fotbal jsme hráli pouze 30 minut. Za tu dobu jsme dali tři góly a měli několik dalších šancí. Zbytek zápasu jsme vypustili, nechali domácí hrát a pouze jsme odkopávali balón. Jen díky jejich nepřesnosti v koncovce a zákrokům Patrika jsme vítězství ubránili.

Sestava: Adamovič - Ličman, Štrajt, Novák, Šenk (46. Reich) - Mildner (46. Souček), Volter, Horák, Hejzlar (70. Štefan) - Sapižák, Králík

20. KOLO

LIBŘICE - PROBLUZ B 9:0 (5:0)

Branky: Sapižák 3, Hejzlar 2, Králík, Šenk, Horák, Štefan

Proti oslabeným hostům jsme získali povinné tři body.

Sestava: Adamovič - Ličman, Štrajt, Šenk, Reich - Mildner (46. Souček), Volter, Králík, Hejzlar (70. Štefan) - Sapižák, Hrabě (46. Horák)

21. KOLO

SENDRAŽICE - LIBŘICE 1:3 (0:0)

Branky: Sapižák ,Volter, Horák

Zápas jsme vyhráli, ale výkonem moc nepřesvědčili. První poločas se nám moc nepovedl a hrálo se převážně na naší polovině.Naše hra -málo pohybu, málo šancí.

Na začátku druhého poločasu jsme dostali gól. Od té doby jsme začali trochu hrát. Povedlo se nám rychle vyrovnat a pak dvěma góly rozhodnout.

Sestava: Šlor - Ličman, Štrajt, Šenk, Reich - Mildner, Volter, Horák, Hejzlar - Králík, Souček (46. Sapižák)

22. KOLO

JENÍKOVICE - LIBŘICE 1:5 (1:3)

Branky: Sapižák 4, Hejzlar

Od začátku jsme byli jasně lepší a hrálo se na jednu branku. Domácí předvedli velmi špatný výkon a mohli prohrát vyšším rozdílem.

Sestava: Šlor - Ličman, Hrubý, Novák (80.Niedoba), Reich - Mildner (75. Štefan), Horák, Hejzlar, Králík - Sapižák, Šenk (65. Adamovič)

23. KOLO

ČERNILOV B - LIBŘICE 2:2 (0:1)

Branky: Hejzlar (PK), Sapižák

První poločas jsme odehráli na polovině domácích, ale gól jsme dali pouze z penalty. Další šance jsme zahodili. Domácí ve druhém poločase přidali, z brejků nám dali dva góly a potrestali náš profesorský výkon. My jsme byli nakonec rádi, že jsme těsně před koncem vyrovnali.

Sestava: Adamovič - Ličman, Štrajt, Šenk (50. Souček), Reich - Mildner, Horák, Hejzlar, Králík - Sapižák, Štefan (46. Brzek)

24. KOLO

LIBŘICE - HOŘINĚVES 3:1 (2:1)

Branky: Mildner, Sapižák 2 (1pen.)

25. KOLO

LIBČANY B - LIBŘICE 6:3 (4:0)

Branky: Hejzlar 2 (1 pen.), Sapižák

Zápas o postup jsme si prohráli v prvním poločase. Domácí si s námi dělali co chtěli. Naše hra dozadu byla jeden velký chaos.

Po přestávce jsme se snažili zmírnit debakl, snížili jsme na rozdíl jedné branky, ale závěr patřil domácím, kteří zaslouženě vyhráli.

Sestava: Adamovič - Ličman, Štrajt, Novák, Reich (80. Štefan) - Mildner, Horák, Králík, Šenk (46. Miklošín) - Sapižák, Hejzlar

26. KOLO

LIBŘICE - SMIŘICE B 7:0 (5:0)

Branky: Volter, Mildner, Hejzlar, Šenk, Horák, Adamovič, Ličman (pen.)

Další zápas proti soupeři, který přijel s menším počtem hráčů. Hra na jednu branku a povinné tři body.

Sestava: Šlor - Ličman, Štrajt, Novák, Šenk - Mildner (70. Souček), Volter (60. Plhal), Horák (46. Králík), Hejzlar - Sapižák (46. Adamovič), Miklošín (46. Štefan)

27. KOLO

PROBLUZ B - LIBŘICE 4:5 (0:5)

Branky: Hejzlar 2, Sapižák, Volter, Miklošín

V prvním poločase jsme hráli na jednu branku. Domácí hráči nestíhali, dělali jsme si na hřišti, co jsme chtěli.

Druhý poločas byl z naší strany velká ostuda. Přestali jsme hrát, nechali jsme domácí střílet góly a nakonec jsme s velkým štěstím ubránili výhru.

Sestava: Šlor - Ličman, Štrajt, Štefan (60. Reich), Šenk - Mildner, Volter, Horák, Hejzlar - Sapižák, Miklošín (46. Adamovič)

28. KOLO

LIBŘICE - JENÍKOVICE 2:2 (1:2)

Branky: Sapižák, Souček

Poslední zápas sezóny jsme začali špatně. Udělali jsme dvě chyby a prohrávali 0-2. Většinu času jsme odehráli na polovině soupeře, ale dokázali jsme pouze vyrovnat. Hosté zlobili z brejků, ale nakonec zápas skončil remízou. Děkujeme fanouškům za podporu v celé sezóně a připomínáme, že po letní přestávce začíná podzimní část soutěže 12.8.2017.

Sestava: Šlor - Ličman, Hrubý, Štefan (85. Plhal), Reich - Šenk (65. Souček), Volter, Hejzlar, Mildner - Sapižák, Miklošín (40. Adamovič)

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky