SKS LIBŘICE - TJ SOKOL MALŠOVICE       3:0 (3:0)

STŘELCI: 3. Korčák Jakub, 34. Vít Jakub, 43. Hejzlar Petr

SESTAVA: Maur - Mildner, Králík, Lekeš O. (80. Antoníček, Zumr - Mejvald, Volter, Vít, Hejzlar - Korčák, Ličman D.

Červené karty: xxx

Hráno dne: pátek 27.04.2024 v 17:00 hodin

19. kolo

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ - SKS LIBŘICE       6:2 (2:2)

Zavítali jsme na půdu vedoucího celku soutěže . Zápas jsme začali opět ze zatažené obrany a spoléhali na rychlé brejky, které by mohly platit na domácí mužstvo. To se také potvrdilo, když jsme po jednom brejku dostali možnost pokutového kopu, ze kterého jsme otevřeli skóre a šli do vedení. Olympia zvýšila své úsilí ke vstřelení branky a korunovala jej po závaru v našem vápně, kdy vyrovnala. Nicméně do vedení jsme šli opět my po další vydařené rychlé akci. Bohužel domácí stačili v nastavení v prvním poločase srovnat, a tak byl stav po poločase 2:2. Druhý poločas nás Olympia zatlačila a vedení strhla na svou stranu, když postupem času navýšila až na konečných 6:2.

STŘELCI: 24. Ličman David (z penalty), 35. Hejzlar

SESTAVA: Maur - Klčo (75. Mildner), Králík, Lekeš O. (58. Lekeš R.), Zumr - Mejvald, Volter, Vít, Hejzlar - Korčák, Ličman D.

STŘÍDALI: Lekeš R. (58. minuta), Mildner (75. minuta)

Hráno dne: pátek 19.04.2024 v 18:00 hodin

18. kolo

SKS LIBŘICE - FK VYSOKÁ "B"       4:0 (1:0)

Zápas, ve kterém jsme jednoduše museli bodovat se nám povedl. Utkání jsme začali aktivně a dostávali hosty pod tlak, ze kterého jsme byli schopni získávat více ze hry a mohli útočit. Odměnou bylo brzké vedení, měli jsme i další šance, které zůstaly ke štěstí našeho soupeře nevyužity. Po změně stran jsme se trochu víc soustředili na obranu, čekali na příležitosti, ze kterých bychom mohli skórovat. Tyto příležitosti přišly a my ještě 3x rozvlnili síť Vysoké, a tak po zásluze a kvalitním výkonu zůstávají všechny tři body doma.

STŘELCI: 5. Korčák Jakub, 54. Hejzlar Petr, 64. Ličman David, 90. Lekeš Radek

SESTAVA: Maur - Klčo, Králík, Lekeš O. (58. Mildner), Zumr - Mejvald, Volter, Fof (67. Lekeš R.), Hejzlar - Korčák, Ličman D.

STŘÍDALI: Mildner (58. minuta), Lekeš R. (67. minuta)

Žluté karty: Fof, Klčo

Hráno dne: sobota 13.04.2024 v 17:00 hodin

17. kolo

TJ JISKRA PRASEK - SKS LIBŘICE       3:1 (1:0)

Zápas, který jsme si prohráli sami. Domácí jsme v prvním poločase do ničeho nepustili, ale i tak jsme ho prohráli, protože jsme si vstřelili kuriózní vlastní gól. Druhý poločas jsme se snažili skóre otočit a šancí bylo poměrně dost, leč bohužel se nám nepodařilo gól dát, Prasek odskočil do tříbrankového vedení a my pouze korigovali výsledek.

STŘELCI: 72. Korčák Jakub

SESTAVA: Maur - Niedoba, Králík, Zumr, Ličman P. - Klčo, Lekeš (71. Mildner), Volter, Hejzlar - Korčák, Mejvald

STŘÍDALI: Mildner (71. minuta)

Hráno dne: sobota 06.04.2024 v 16:30 hodin

16. kolo

SKS LIBŘICE - FK NECHANICE      1:6 (1:4)

Dnes jsme se proti Nechanicím museli obejít bez potrestaného Davida Ličmana a ztráta se ukázala jako více než citelná. V zápasech proti tomuto soupeři bývá k vidění mnoho gólových akcí, nicméně my jsme toho tentokrát moc nepředvedli. Na jaře tedy zůstáváme stále bez bodového zisku a budeme muset něco změnit, abychom byli v dalších kolech úspěšnější.

STŘELCI: 36. Lekeš Ondřej

SESTAVA: Maur - Králík, Zumr, Vít, Ličman P. (Mildner) - Mejvald, Fof (Macháček), Volter, Hejzlar (Antoníček) - Korčák, Lekeš (Souček)

STŘÍDALI: Souček (53. minuta), Macháček (68. minuta), Mildner (68. minuta), Antoníček (78. minuta)

Hráno dne: sobota 30.03.2024 v 16:30 hodin

15. kolo

FC NOVÝ HR. KRÁLOVÉ "B" - SKS LIBŘICE      3:1 (0:0)

Na Novém Hradci se odehrál velmi vyrovnaný první poločas, kdy si oba týmy dokázaly vytvořit několik příležitostí, které ale zůstaly neproměněny, a tak není překvapením, že se do kabin šlo za bezbrankového stavu. Druhý poločas se nesl v podobném duchu, my hráli ze zabezpečené obrany a spoléhali na rychlé kontry. Jeden se nám po výměně stran povedl a šli jsme do vedení. Bohužel postupem času nás domácí dokázali zatlačit a nám začaly docházet síly. Výsledkem bylo otočení skóre ve prospěch rezervy Nového Hradce. Na konci zápasu nás poslal rozhodčí do deseti a domácí si náskok pohlídali a dokonce zvýšili na konečných 3:1.

STŘELCI: 56. Ličman David

SESTAVA: Maur - Zumr, Klčo, Králík, Niedoba - Hejzlar, Volter, Lekeš (75. Ličman P.), Mejvald - Ličman D., Korčák

STŘÍDALI: Ličman Petr (75. minuta)

Červené karty: Ličman David

Hráno dne: sobota 23.03.2024 v 15:00 hodin

POHÁR

TJ SOKOL DOHALICE - SKS LIBŘICE       6:2 (3:2)

xxx

STŘELCI: 3. Ličman David, 28. Ličman David

SESTAVA: Maur - Ličman P., Králík, Zumr, Niedoba - Hejzlar, Volter, Klčo, Mejvald (70. Lekeš) - Ličman D., Korčák

STŘELCI: xxx

SESTAVA: Adamovič - Klčo (82. Zídka), Zumr, Hrabar (46. Niedoba), Králík - Hejzlar, Volter, Fof (64. Mildner), Mejvald - Ličman D., Korčák

STŘÍDALI: Niedoba (46. minuta), Mildner (64. minuta), Zídka (82. minuta)

Žluté karty: Hrabar Patrik, Králík Kamil

Hráno dne: sobota 11.11.2023 v 14:00 hodin

1. kolo

LOVČICE - SKS LIBŘICE 5:2 (4:0)

xxx

STŘELCI: 63. Korčák Jakub, 85. Mejvald Daniel

SESTAVA: Maur - Klčo, Zumr, Hrabar, Králík - Hejzlar, Volter, Fof, Mejvald - Korčák, Adamovič (61. Lekeš)

STŘÍDALI: Lekeš (61. minuta)

Žluté karty:

Hráno dne: sobota 5.11.2023 v 14:00 hodin

13. kolo

SKS LIBŘICE - ROUDNICE "B"     1:3 (0:3)

xxx

STŘELCI: 83. Ličman David

SESTAVA: Maur - Klčo (68. Mildner), Zumr, Králík, Niedoba - Hejzlar, Volter, Hátle (68. Lekeš), Mejvald - Korčák, Ličman D.

STŘÍDALI: Mildner (68. minuta), Lekeš (68. minuta)

Žluté karty: Miroslav Klčo, Ličman David

Hráno dne: sobota 28.10.2023 v 14:30 hodin

12. kolo

SENDRAŽICE - SKS LIBŘICE     0:5 (0:4)

xxx

STŘELCI: 1. Mejvald Daniel, 4. Ličman David (z penalty), 16. Hejzlar Petr, 30. Korčák Jakub, 54. Mejvald Daniel

SESTAVA: Adamovič - Klčo, Zumr, Hátle (70. Ličman P.), Niedoba - Hejzlar (70. Mildner), Volter, Fof (46. Brendl), Mejvald (80. Zídka) - Korčák, Ličman D.

STŘÍDALI: Brendl (46. minuta), Ličman P. (70. minuta), Mildner (70. minuta), Zídka (80. minuta)

Žluté karty: Zumr Daniel, Volter David, Ličman David

Hráno dne: sobota 21.10.2023 v 15:30 hodin

11. kolo

SKS LIBŘICE - SKŘIVANY       1:0 (0:0)

xxx

STŘELCI: 51. Fof Vlastimil

SESTAVA: Adamovič - Zumr, Králík, Hrabar, Niedoba - Hejzlar, Volter, Fof, Klčo (72. Ličman P.) - Korčák, Mejvald

STŘÍDALI: Ličman P. (72. minuta)

Žluté karty: Volter David

Hráno dne: sobota 14.10.2023 v 16:00 hodin

10. kolo

FC SPARTAK KOBYLICE - SKS LIBŘICE       7:1 (2:0)

xxx

STŘELCI: 87. Kučera David

SESTAVA: Maur V. - Zumr, Hátle (46. Adamovič), Mildner, Ličman P. (65. Zídka) - Hejzlar, Volter, Kučera, Maur D. - Korčák, Mejvald

STŘÍDALI: Adamovič (46. minuta), Zídka (65. minuta)

Žluté karty: Zídka Dominik

Hráno dne: sobota 7.10.2023 v 16:00 hodin

9. kolo

TJ SOKOL LHOTA POD LIBČANY - SKS LIBŘICE       5:0 (2:0)

Scénář se opakuje, máme problémy s účastí na zápasech, a to z různých důvodů. Proto v sestavě neustále improvizujeme a na hřišti je to bohužel znát. Ne jinak tomu bylo ve Lhotě pod Libčany, kde jsme nedokázali vstřelit ani gól a pět jich obrželi. Utkání je ale stále celkem dost a my se musíme zvednout, nejlépe hned v dalším kole.

SESTAVA: Maur V. - Zumr, Hátle (46. Ličman D.), Králík, Ličman P. (64. Mildner) - Hejzlar, Volter, Brendl, Maur D. (71. Zídka) - Adamovič, Mejvald

STŘÍDALI: Ličman D. (46. minuta), Mildner (64. minuta), Zídka (71. minuta)

Žluté karty: Králík Kamil

Hráno dne: neděle 1.10.2023 v 16:00 hodin

8. kolo

SKS LIBŘICE - TJ SOKOL DOHALICE      1:2 (0:1)

Jako v poslední době pokaždé, opět jsme se nesešli v ideální sestavě, a tak improvizace na některých postech byla zcela nezbytná. I trenérský post zaujal z důvodů nepřítomnosti hlavního kouče Jirky Budinského prozatím ze zdravotních důvodů nehrající Ondra Lekeš. Poměrně v brzké době zápasu jsme inkasovali a celý poločas se marně snažili manko dotáhnout. Ovšem v krátké době po změně stran se podařilo Davidu Ličmanovi skóre vyrovnat a dát nám možnost zápas překlopit na svou stranu. Leč netrvalo dlouho a po faulu v našem pokutovém území na hráče hostí jsme dopřáli soupeři penaltu, kterou k naší neradosti proměnili.  Během druhého poločasu jsme si vypracovali i opravdu velké šance, ale nedokázali je zužitkovat.  V 72. minutě jdeme do 10, když Míra Klčo nedovoleně a ostře zastavuje hráče Dohalic. Ve zbylé části utkání jsme si vypracovali i dva samostatné úniky, jenže naše koncovka absolutně selhala. V závěru zápasu jsme přesvědčeni, že se měla penalta pískat i proti našemu dnešnímu protivníkovi, a to pro faul na našeho útočníka, ale píšťalka sudího zůstala k překvapení všech němá. Výsledek se tedy již nezměnil a my natahujeme naši neúspěšnou šňůru na tři zápasy. Za zmínku rozhodně stojí i fakt, že do utkání byla nominována jako hlavní rozhodčí osoba, která byla ještě v loňském roce registrována v klubu našeho dnešního soupeře - Dohalic, což o mnohém co se dělo na hřišti i svědčí a je přinejmenším zarážející jaký klíč OFS k delegaci rozhodčích používá !

Fotogalerie ze zápasu: zde

STŘELCI: 49. Ličman David

SESTAVA: Maur - Zumr, Hátle, Mildner, Klčo - Hejzlar, Volter, Fof, Zídka - Ličman D., Mejvald

STŘÍDALI: xxx

Červené karty: Klčo Miroslav

Hráno dne: sobota 23.9.2023 v 16:30 hodin

7. kolo

TJ SOKOL MALŠOVICE - SKS LIBŘICE         4:1 (3:0)

V podstatě se opakoval scénář z mnoha námi odehraných zápasů z loňské sezóny, v kterých jsme první poločas zcela nezvládli. Spousta nepřesností, málo pohybu a do kabin jsme šli s tříbrankovým mankem. Do druhého poločasu jsme trochu pozměnili sestavu v tom smyslu, že D. Hátle byl trenérem přesunut ze středu zálohy na pozici stopera, provedli jedno střídání a výsledkem byla naše zabezpečenější, aktivnější a poněkud kontrolovanější hra celého týmu. Domácí jsme chvílemi nepouštěli za polovinu a z této pasáže hry se nám podařilo po opravdu fotbalové akci P. Hejzlarem snížit, když mu přesnou průnikovou přihrávku adresoval ze stoperského postu nově hrající D. Hátle. To bylo ale bohužel z naší strany vše a poslední slovo měli v duelu opět domácí z Malšovic. Může nás mrzet zejména špatná a nekoncentrovaná první část. Odjíždíme tedy s prázdnou, ale snad i s vidinou zjištění na čem musíme bezpodmínečně v příštím zápase zapracovat!

STŘELCI: 54. Hejzlar Petr

SESTAVA: Maur - Ličman P., Zumr, Králík, Niedoba (46. Adamovič) - Hejzlar, Volter, Hátle, Klčo (86. Mildner) - Ličman D., Mejvald

STŘÍDALI: Adamovič (46. minuta), Mildner (86. minuta)

Hráno dne: sobota 16.9.2023 v 16:30 hodin

POHÁR

SK NEDĚLIŠTĚ - SKS LIBŘICE      1:5 (1:4)

V rámci druhého kola poháru, do kterého jsme byli losem nominováni přímo OFS Hradec Králové, jsme zavítali do Neděliště. V plánu bylo dát příležitost širšímu kádru, což se kvůli několika omluvenkám zcela nestalo, a tak museli naskočit hráči základní sestavy. Přibližně po dvaceti minutách lehkého oťukávání jsme zažili plodnou desetiminutovku, kdy soupeře zatížili shodně po dvou trefách David Hátle a David Ličman. V poločase jsme vedli 4:1 a vzhledem k sobotnímu mistrovskému utkání na půdě Malšovic jsme chtěli některé hráče z různých důvodů pošetřit, takže jsme okamžitě po přestávce zrealizovali hned tři střídání. Zápas měl již daný průběh, za zmínku stojí jen dovršení hattricku naším nejproduktivnějším útočníkem, načež jsme si v poklidu pohlídali postup do další fáze poháru - čvrtfinále, kde na jaře 2024 narazíme v domácím prostředí na tým Dohalic.

STŘELCI: 25. Hátle David, 29. Hátle David, 32. Ličman David, 33. Ličman David, 77. Ličman David

SESTAVA: Maur - Zumr, Králík, Mildner (46. Niedoba) , Ličman P. - Hejzlar (46. Zídka), Volter, Hátle (46. Adamovič), Klčo - Ličman D., Korčák

STŘÍDALI: Adamovič (46. minuta), Niedoba (46. minuta), Zídka (46. minuta)

Žluté karty: Niedoba

Hráno dne: středa 13.9.2023 v 17:00 hodin

6. kolo

SKS LIBŘICE - FC OLYMPIA HR. KRÁLOVÉ        0:6 (0:3)

V sobotu k nám přijelo velmi kvalitní mužstvo z Olympie. Soupeř byl více na míči a tím pádem měl i více ze hry. Bohužel naše marodka se rozrostla, a tak jsme hráli v poslepované sestavě. Výsledek tedy skončil jednoznačně pro hosty v poměru 0:6.

SESTAVA: Maur - Zumr, Králík, Mildner, Niedoba - Hejzlar, Volter, Klčo, Zídka (67. Adamovič) - Ličman D., Korčák (86. Lekeš)

STŘÍDALI: Adamovič (67. minuta), Lekeš (86. minuta)

Hráno dne: sobota 9.9.2023 v 16:30 hodin

5. kolo

FK VYSOKÁ NAD LABEM "B" - SKS LIBŘICE         1:2 (0:0)

V průběhu prvního poločasu jsme se snažili kreativní hrou vymyslet průniky přes obranu, ale po přibližně dvaceti minutách jsme se bohužel přizpůsobili hře Vysoké, z čehož resultoval fakt, že jsme přestali běhat a z naší strany to byl fotbal bez pohybu. I přesto jsme si nějaké šance vytvořili, ovšem bez výsledného a kýženého efektu v podobě vstřeleného gólu. Proto i skóre po úvodní pětačtyřicetiminutovce bylo bezbrankové. Druhý poločas jsme se snažili dát do hry více aktivity, což se nám vyplatilo, protože hned bylo na hřišti vidět, jak soupeř pod tímto tlakem začíná chybovat. Prosadili jsme se po rohovém kopu, načež jsme chtěli utkání kontrolovat a dohrát jej v klidu. Bohužel se již evidentně projevovala únava ze středečního náročného zápasu proti rezervě Nového Hradce a naše obranná hra se ke konci utkání bortila. Po špatně nabraném hráči domácí k naší neradosti srovnali. Běželo již posledních pár minut, my se naštěstí vzchopili a povedenou kombinací strhli zápas na svou stranu. I když jsme se zápasem spíše protrápili, tak bereme v pátém kole plný bodový zisk.

STŘELCI: 58. Ličman David, 88. Hejzlar Petr

SESTAVA: Adamovič - Zumr, Hátle, Hrabar, Niedoba (68. Mildner) - Hejzlar, Volter, Fof, Mejvald (68. Souček) - Ličman D., Korčák (81. Králík)

STŘÍDALI: Mildner (68. minuta), Souček (68. minuta), Králík (81. minuta)

Žluté karty: Souček Lukáš

Hráno dne: sobota 2.9.2023 v 17:00 hodin

2. kolo

SKS LIBŘICE - FC NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ"B"      6:3 (4:1)

V dohrávce 2. kola jsme na domácím hřišti přivítali Nový Hradec. Úvod zápasu vyšel lépe hostům, kteří nás tlačili a dokázali se dostat do vedení. Poté nám začalo vycházet to, co nám letos jde výborně, a to jsou rychlé brejky do otevřené obrany . Po čtyřech rychlých akcích jsme výsledek do poločasu obrátili v náš prospěch a do kabin jsme šli s tři gólovými náskokem. Ve druhém poločase jsme se dostali pod trvalý tlak, nicméně opět jsme udeřili z rychlého kontru a zvýšili na 5:1. Hosté pak snížili na 5:3 a měli převahu, ale my jsme to byli kdo měl poslední slovo a šestým gólem jsme utkání definitivně rozhodli.

STŘELCI: 23. Korčák Jakub, 27. Hátle David, 31. Ličman David, 42. Ličman David, 51. Ličman David, 87. Ličman David

SESTAVA: Maur - Zumr, Fadl (37. Brendl), Hrabar, Ličman P. (58. Niedoba) - Hejzlar, Volter, Hátle, Mejvald (87. Zídka) - Ličman D., Korčák

STŘÍDALI: Brendl (37. minuta), Niedoba (58. minuta), Zídka (87. minuta)

Hráno dne: středa 30.8.2023 v 18:00 hodin

4. kolo

SKS LIBŘICE - TJ JISKRA PRASEK     5:2 (3:1)

V prvním domácím utkání letošní sezóny jsme přivítali mužstvo Praseka. A jelikož jsme minulý týden klopýtli, tak další zaváhání jsme si nemohli dovolit. Před začátkem utkání jsme uctili minutou ticha nedávno zesnulého Jardu Rufa. Začátek utkání patřil hostům, kteří byli aktivnější, nicméně jako první jsme udeřili my, když jsme se dostali do vedení po standartní situaci - rohovém kopu. Soupeř se nadále snažil, ale nám se vedlo zakládat rychlé brejky, po kterých jsme postupně navýšili skóre až na 3:0. Těsně před poločasem Prasek snížil, když jsme trestuhodně přestali hrát, jelikož míč již byl mimo hrací plochu, ale rozhodčí toto nesignalizoval a ani neodpískal. V průběhu druhého poločasu jsme si vytvořili celou řadu šancí, leč zůstaly nevyužity a hostům se povedlo dotáhnout na rozdíl jedné branky. Rychlým kontrem se nám podařilo odskočit a o pár minut se nám dýchalo vůbec pohodlněji, když jsme proměnili nařízený pokutový kop. Závěr utkání jsme si pohlídali a bereme tak všechny body.

STŘELCI: 17. Volter David, 34. Korčák Jakub, 40. Korčák Jakub, 75. Ličman David, 85. Ličman David (z penalty)

SESTAVA: Maur - Zumr, Hátle, Hrabar, Klčo - Hejzlar, Volter (72. Zídka), Fof, Mejvald (85. Mildner) - Ličman D., Korčák

STŘÍDALI: Zídka (72. minuta), Mildner (85. minuta)

Hráno dne: sobota 26.8.2023 v 17:00 hodin

3. kolo

FK NECHANICE - SKS LIBŘICE     6:5 (2:3)

Začátek zápasu jsme absolutně prospali, čehož domácí využili a výsledkem bylo v šesté minutě jejich dvoubrankové vedení. Postupně jsme hru vyrovnali a do poločasu dokázali skóre otočit. Po změně stran došlo dokonce k navýšení našeho náskoku, a to na 4:2 v náš prospěch, ale bohužel náskok jsme během dvou minut prohospodařili. Podařilo se nám sice opět dostat do průběžného vedení, nicméně domácí byli schopni vyrovnat a v posledních minutách strhnout vítězství na svou stranu. V zápasu, který se sice musel líbit fanouškům by více slušela remíza, my však nakonec nebereme ani ten bod.

STŘELCI: 10. Hátle David, 36. Hejzlar Petr, 40. Korčák Jakub, 64. Volter David, 78. Volter David

SESTAVA: Maur - Zumr (52. Niedoba), Hátle, Hrabar, Klčo (62. Ličman P.) - Hejzlar, Volter (88. Zídka), Fof, Mejvald - Ličman D., Korčák

STŘÍDALI: Niedoba (52. minuta), Ličman Petr (62. minuta), Zídka (88. minuta)

Žluté karty: Ličman David

Hráno dne: sobota 19.8.2023 v 17:00 hodin