6. Neděliště             18    7     6    5     39:35    27

7. Jeníkovice            18    7     4    7     39:36    25

8. Libčany "B"          18    5     1   12     34:50     16

9. Dohalice "B"         18    4     1   13     29:59     13

10. Lok. Hradec "B"  18    3    3   12      28:53     12

1. Cerekvice             6    4   1    1    21:11    13

2. Kosičky B             6    3   1    2   16:13   10

3. Roudnice B          6    2   2   2   16:14    8

4. Slavia Libřice     6    0   2   4   9:24   2

1. KOLO

LIBČANY B - LIBŘICE 2:2 (2:1)

Po vyrovnaném průběhu, kde domácí prohospodařili dvougólový náskok a hosté nedali penaltu, se zrodila plichta.

Branky: Mádlo 2 - Brzek 2, ŽK 1:0, ČK 0:1 (Reich),
PK 0:1 (nedal Králík), 80 diváků, rozhodčí Dostál.

2. KOLO

LIBŘICE - ČERNILOV B 1 - 4

Prohrané derby po trapném výkonu

Po dobrém výsledku z prvního kola nás čekal tradiční soupeř z Černilova. Je ostuda, že jsme se nedokázali sejít na derby. Předvedli jsme trapný výkon a zaslouženě prohráli.

Od začátku bylo všechno špatně. Zbavovali jsme se míče, nikdo nechtěl hrát. Po hřišti jsme chodili a tak hostům stačil pohyb a důraz k tomu, aby se hrálo podle jejich not. První velkou šanci dokázal Patrik zlikvidovat, ale po standardní situaci se odražený míč dostal k volnému hráči hostů a ten sám před brankářem nezaváhal 0 - 1. Navíc jsme museli vystřídat pro zranění Davida Brzka, a tím jsme byli bez útoku. Naši největší šanci zazdil Martin Adamovič, který nedokázal potrestat špatnou rozehrávku hostů. Na druhé straně Davidovu chybu v rozehrávce využil útočník hostů a vymetl šibenici 0 - 2.

Ve druhém poločase se nic nezměnilo. Dělali jsme chyby, ztráceli zbytečně míče a nic fotbalového jsme nepředvedli. Když nám hosté opět nabídli možnost skórovat, zbytečně jsme situaci překombinovali. Černilov dal po rohu pohodlně třetí gól 0 - 3 a vypadalo to na debakl. My jsme dokázali pouze snížit pěknou střelou Adamoviče na 1 - 3. Naše hra se nezlepšila, hosté si v klidu vítězství pohlídali a v závěru ho ještě pojistili po naší další chybě 1 - 4.

Sestava : Adamovič P.- Ličman, Hrubý, Kotland, Zeman, Mildner, Králík (46.Novák), Volter, Niedoba (65.Štrajt), Brzek (20.Adamovič M.), Šenk

3. KOLO

JENÍKOVICE - LIBŘICE 1:1 (0:0)

Utkání slušné úrovně skončilo zaslouženou remízou.

Branky: 80. Sláma z pen. - 60. Adamovič M.,

ŽK 1:0, PK 1:0, 100 diváků, rozhodčí Krejska.

Sestava: P. Adamovič - Kotland, Hrubý, Šenk, Ličman - Niedoba

(75. Kovačevitý), Volter (80. Plíška), Jaroš - Kotek (70.Štefan),

M. Adamovič

4. KOLO

DOHALICE B - LIBŘICE 1:2 (1:0)

Domácí si v naší děravé obraně vytvořili spoustu vyložených brankových příležitostí, ale většinu pochytal famózní Patrik v brance a co nepochytal, to nepochopitelně neproměnili. Gól jsme tak dostali v 19. minutě jen z penalty za ruku v pokutovém území, a poločas skončil 1:0 pro domácí.

I ve druhém poločase měli domácí další jasné brankové příležitosti, ale opět čaroval Páťa. Nutno ovšem dodat že měl i štěstí. A taky jsme viděli, co všechno se dá "neproměnit". V 62. minutě po faulu na "Baryho" výstavní střelou z přímého kopu Milan Zeman vyrovnal 1:1. Osmělili jsme se i k dalším náznakům šancí a naši snahu dokonal 15 minut před koncem Michal Reich, když nebojácně obehrál dva protihráče a svůj průnik zakončil prudkou střelou křížem přes celou branku přesně za tyč - 1:2 . V závěru se hrálo jen před brankami, domácí nic neproměnili, na naší straně ani David, ani "Jasánek" a ani Luďa nepojistili těsné vedení, přesto jsme vítězství uhájili. Fotbal neměl logiku, na šance 15:5, na branky 1:2.

Náš výkon špatný, body dobré.

Sestava: Adamovič P. - Ličman, Kotland, Zeman, Šenk - Reich, Jaroš, Volter (82. Špetla), Mildner - Adamovič M. (70. Javůrek), Kotek (75. Štefan)

5. KOLO

LIBŘICE - MALŠOVICE B 3:0

Druhá výhra v řadě

Byl to zápas plný nepřesností a tvrdých zákroků. První gól vstřelil David, který překvapil hostujícího brankáře střelou pod břevno 1 - 0. Až do konce prvního poločasu se hrál nezáživný fotbal, my jsme si nedokázali pořádně přihrát a jedinou šanci hostů vyřešil pěkným zákrokem Patrik. Hrálo se tvrdě, a tak už do poločasu byli dva zranění u nás a jeden u soupeře.

Ve druhém poločase to vypadalo podobně. Moc fotbalových akcí k vidění nebylo. Hosté se snažili držet míč, ale v koncovce byli neškodní. Naše útočné pokusy končily nepřesnou finální přihrávkou. Druhý gól vstřelil hlavou po rohovém kopu Beny a pojistil tři body 2 - 0. Třetí gól přidal po sólu Luďa a bylo rozhodnuto 3 - 0. Hosté pouze diskutovali s rozhodčím a faulovali. Výkonem jsme nepřesvědčili, ale na body to stačilo.

Sestava: Adamovič P. - Ličman, Hrubý, Kotland (25. Kovačevitý), Reich, Mildner, Volter, Jaroš, Šenk, Kotek (70. Štefan), Adamovič M.( 30. Špetla, 75. Niedoba)

6. KOLO

LHOTA POD LIBČANY - LIBŘICE 0:3

Na hřišti vedoucího týmu tabulky jsme se prezentovali dobrým a bojovným výkonem. Docela nám šlo si nahrát míč do nohy, vytvořili jsme si i šance, ale Luďovu střelu do prázdné branky stačili obránci na brankové čáře vykopnout, "Kocourova" hlavička šla vedle. Domácí se dostali také do šance, s ideální nahrávkou však domácí borec naložil špatně a Patrik byl na místě. Z protiútoku udeřilo na druhé straně. U postraní čáry byl faulován "Kocour", na Davidův centr si naběhl Beny a hlavou míč usměrnil přesně k tyči - 0:1. V samém závěru mohlo být vyrovnáno, nebezpečnou střelu Paťas vytáhnul na tyč.

V druhé půlce jsme pokračovali ve stejném stylu, dobrá hra dopředu a jistota vzadu. Když už se domácí k něčemu dostali, byl náš golman na místě. Naši výhru pojistil Petr Jaroš, z levé strany naznačil na centr a nečekaná střela zapadla do rohu branky 0:2. Domácí trenér zamíchal sestavou, střídáním se pokusil hru svých svěřenců oživit. Trochu nás zatlačili, ale bez efektu, jedinou vyloženou šanci zlikvidoval výborný Patrik. V 70. minutě "Kocour" nekompromisní střelou pod víko dokončil skóre zápasu 0:3. Kontrolujeme hru, máme i další šance. David z přímého kopu trefuje jen do zdi, největší šanci "zazdil" Dominik, po ideální přihrávce od Bači měl před sebou poloprázdnou branku, bohužel ji vůbec netrefil.

Naši borci podali dobrý výkon, zaslouženě vyhráli a odvážejí si zasloužené 3 body.

Děkujeme také fanouškům, kteří přijeli naše borce povzbudit ve velkém počtu. D Ě K U J E M E

Doufejme, že podobný výkon budou předvádět i v dalších zápasech.

Sestava: Adamovič Patrik - Šenk, Hrubý, Reich, Ličman - Niedoba, Volter, Jaroš (80. Javůrek), Mildner - Špetla, Kotek (72. Štefan)

7. KOLO

LIBŘICE - CEREKVICE 1:3 (1:1)

Zasloužená výhra hostů se zrodila ve 2. půli.

Branky: Zeman - Bělina M. 2, Jonáš, ŽK 0:3, 60 diváků, rozhodčí Přikryl

8. KOLO

NEDĚLIŠTĚ - LIBŘICE 2:3 (0:2)

Další vítězství ze soupeřova hřiště

Do Nedělišť jel náš tým poprvé v historii. Hrál se pěší fotbal z obou stran, šancí bylo pomálu. Skoro se nekombinovalo, míč se překopával ze strany na stranu. Dvě pěkné samostatné akce předvedl Brzek, ale gól jsme vstřelili až po rohu. David našel volného Benyho a ten se opět prosadil 0 - 1. Druhý gól připravil David Brzek. Sklepl dlouhý míč pro Kočku a ten přesnou střelou k tyči zvýšil na 0 - 2. Pak jsme přestali hrát, domácí měli dvě dobré šance, ale Patrik zachránil.

Druhý poločas byl podle očitých svědků označen jedním nepublikovatelným slovem - "b...ka". Dostali jsme gól okamžitě po rozehrání a celý druhý poločas jsme hráli tragicky. Vysvobozením byl gól Davida z penalty po faulu na Brzka. Protože domácí hráli ještě hůř než my, dokázali jsme nakonec zvítězit 2 - 3.

Sestava: Adamovič- Kotland (30. Niedoba), Hrubý, Ličman, Reich, Šenk, Volter, Jaroš, Mildner, Brzek, Kotek

9. KOLO

LIBŘICE - LOKOMOTIVA HRADEC KRÁLOVÉ B 4:0 (2:0)

Oboustranně pěší fotbal skončil jasnou výhrou domácích.
Branky: Brzek, Zeman, Volter, Adamovič Martin,

ŽK 1:1, 50 diváků, rozhodčí Štancl.

10. KOLO

LIBŘICE - LIBČANY B 3:0 (1:0)

Po minulém zápase, kdy jsme předváděli " pěší fotbal" bylo co zlepšovat. A docela se to povedlo. Soupeř běhal a tak jsme taky začali běhat. Hned se na takovou hru dobře dívá a i pro hráče je to lepší, když mají komu nahrát a vědí, že třeba dostanou míč do běhu. Vytvořili jsme si tlak, měli hodně standartních situací, bohužel jejich provedení nebylo vždy přesné, a ta koncovka taky ještě není úplně to pravé. I přes trenérovu kritiku na hřišti kraluje David Volter, hraje výborně, rozdává míče spoluhráčům, soupeř ho často zastavuje jen za cenu faulů. Po jednom rohu se k odraženému míči dostal Bača a jeho "střílený centr" usměrnil hlavou do branky kapitán Beny - 1:0. Ten mohl v prvním poločase přidat ještě další branky, ovšem v jasných šancích nepotvrdil post nejlepšího střelce týmu. Třeba si ty góly schovává na důležitější zápasy. Do kabin odcházíme za stavu 1:0.

V druhém poločase pokračujeme v docela dobrém výkonu, hosty k ničemu nebezpečnému nepouštíme. Máme herní převahu, další standartní situace, ovšem bez gólového efektu. Na to se už nemohl dívat Šeny, předvedl jeden se svých pověstných útočných výletů. Po levé straně neohroženě pronikl do " vápna" našel přesnou přihrávkou Davida Brzka a ten se nemýlil - 2:0. Trochu jsme v závěru polevili v důrazu a pohybu, hosté se častěji dostávali před naši branku, vytvořili si i nějaké šance, naštěstí bez gólového efektu. Dokázali jsme dát i třetí gól, David Brzek našel přesnou přihrávkou před brankou Dominika, který úplně sám před brankařem a poloprázdnou brankou se štěstím proměnil - 3:0. Chvilku před koncem se hosté dostali do vyložené brankové příležitosti, Patrik však předvedl super zákrok a uhájil čisté konto.

Utkání skončilo výhrou 3:0, celý tým předvedl zlepšený výkon, je potřeba tým pochválit za bojovnost a předvedenou hru. Nicméně v neděli nás čeká další těžké utkání v sousedním Černilově. Máme jim co vracet, na našem hřišti nás jasně přehráli a doslova nás "vyškolili"!!!!!!!!!!!!

Doufám tedy, že předvedeme dobrý výkon a dosáhneme na body.¨

Sestava: Adamovič P - Ličman (70. Novák), Hrubý, Reich, Šenk - Mildner, Jaroš, Volter (85. Niedoba), Králík (78.Javůrek) - Brzek, Kotek (60. Štefan)

11. KOLO

ČERNILOV B - LIBŘICE 1:1 (0:1)

Tradiční derby přineslo spravedlivou remízu.
Branky: Jelen - Brzek, ŽK 3:1, PK 1:0 (nedal Jelen),
100 diváků, rozhodčí Bačo.

Sestava: Adamovič P. - Ličman, Hrubý, Reich, Šenk - Mildner, Jaroš, Volter, Králík - Brzek, Zeman

12. KOLO

LIBŘICE - JENÍKOVICE 6:3 (4:2)

Divoká přestřelka

Začátek zápasu se nám nepovedl. Po chybě Šenyho jsme dostali brzy gól, a když za chvíli rozhodčí odpískal penaltu, prohrávali jsme rychle 0 - 2. Naštěstí máme v sestavě Brzka, který hned z rozehrávky vymotal obranu soupeře a snížil na 1 - 2. Vyrovnání přišlo z penalty po faulu na Brzka a David nezaváhal 2 - 2. Měli jsme i další šance, ale hostující brankář dokázal vychytat Čapka, Králíka i Brzka. Překonal ho až Michal, který vystřelil levačkou na zadní tyč 3 - 2. Skóre prvního poločasu uzavřel Beny, který netradičně nohou (a ještě k tomu levačkou) vystřelil k tyči do protipohybu brankáře 4 - 2. Těsně před přestávkou ještě Patrik zlikvidoval gólovku hostů.

Druhý poločas už tak zajímavý nebyl. My jsme hráli nepřesně a bez pořádné akce a hosté začali zlobit. Bača zahrál ve vápně rukou, ale penaltu dokázal Patrik chytit. To nás neprobudilo, a tak jsme si tak dlouho zahrávali až jsme dostali gól. Hostující útočník obešel tři naše hráče a s přehledem skóroval 4 - 3. Vypadalo to na dramatický závěr, ale naštěstí se po pěkné Králíkově přihrávce trefil Brzek 5 - 3.V závěru po akci Kočky dokázal skórovat i Dominik a uzavřel skóre přestřelky na 6 - 3.

Sestava: Adamovič- Ličman, Hrubý, Šenk (75.Niedoba), Reich, Králík, Volter (65. Štefan), Jaroš, Mildner, Brzek, Čapek (44. Kotek)

13. KOLO

LIBŘICE - DOHALICE B 5 :1 (3:0)
Jednoznačná záležitost

Hosté přijeli s mladými hráči a vypadalo to, že domácí budou muset pořádně zabrat. Nakonec to dopadlo jinak a tři body zůstali v pohodě doma.

První šanci měli hosté, ale po zmatku před domácí brankou jejich útočník v dobré pozici přestřelil. Pak už hráli domácí. Aktivní byl hlavně Kočka, který vstřelil první branku po autovém vhazování 1 - 0. Druhý gól přidal David, který si v zakončení šikovně poradil po přihrávce Brzka 2 - 0. Další šance spálil Kočka, ale nakonec se dočkal a tvrdou střelou zvýšil na 3 - 0. Hosté nehráli ve hřišti špatně, ale do koncovky se nedostali.

Po přestávce se hrálo dál na jednu branku, ale zahazovali jsme šance. Jak vstřelit gól předvedl Bača, který po rohovém kopu napálil z voleje odražený míč a dal gólmanovi housle 4 - 0.

Potom byl vyloučen obránce hostů, který srazil v samostatném úniku Davida. Přesilovku jsme ale nehráli dobře. Každý chtěl útočit a nikdo nebránil, a tak jsme nakonec dostali gól. Po rychlé křídelní akci zakončoval hostující hráč pohodlně do prázdné branky 4 -1. Další šanci dokázal Patrik zlikvidovat. Situaci uklidnil až David Brzek, který si vzal balón a po samostatné akci s přehledem zakončil 5 - 1.

Sestava: Adamovič - Ličman, Hrubý, Šenk (55.Niedoba), Reich, Králík (65.Novák), Volter, Jaroš, Mildner, Brzek, Kotek

14. KOLO

MALŠOVICE B - LIBŘICE 1:1 (0:0)

V rychle a tvrdě hraném zápase se body spravedlivě rozdělily.

Branky: Valc - Niedoba. ŽK 3:2, 25 diváků,

rozhodčí Vlachynský.

15. KOLO

LIBŘICE - LHOTA POD LIBČANY 2 - 1 (1 - 0)

Domácí vedli 2:0, ale na konci se o výsledek strachovali.

Branky: Volter, Šubjak z pen. - Plíšek,

ŽK 1:4, PK 1:0, 40 diváků, rozhodčí Pára.

Sestava: Šlor - Ličman, Štrajt, Šenk, Reich - Jaroš (75. Niedoba), Králík, Volter, Mildner - Brzek, Šubjak

16. KOLO

CEREKVICE - LIBŘICE 4 - 0 (2 -0)

Zápas byl jednoznačnou záležitostí domácího týmu, který výrazně zvítězil.

Branky: Jonáš z pen., Bělina R., Bělina M., Parobek,

ŽK 3:2, PK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Kincl.

Sestava: Šlor - Ličman, Hrubý, Šenk, Zeman - Kotek, Jaroš (35. Novák),

Volter, Mildner - Brzek, Šubjak

17. KOLO

LIBŘICE - NEDĚLIŠTĚ 2 - 1 (1 - 1)

Domácí měli větší snahu, ale nakonec i v 10 dokázali vstřelit vítězný gól.

Branky: Šubjak, Brzek - Pekáč, ŽK 5:3, ČK 1:0 (Králík za 2. ŽK),

60 diváků, rozhodčí Gernat.

Sestava: Šlor - Ličman, Hrubý, Šenk, Zeman - Reich (80. Novák), Králík,

Volter (30. Jaroš), Mildner - Brzek (85. Kotek), Šubjak (72. Niedoba)

nadstavba 1. kolo

LIBŘICE - KOSIČKY B 0 - 1 (0 - 0)

Vyrovnané utkání s minimem brankových příležitostí rozhodli 3 minuty

před koncem šťastnější hosté.

Branka: 87. Schovanec Jan, ŽK 2:3, 50 diváků, rozhodčí Kincl.

kdy vsítili 3 góly.

Branky: Jonáš 2, Bělina M. 2, Lulek, Horáček, Bělina R.

- Novák, ŽK 1:0, PK 1:0 (nedal Minich), 30 diváků, rozhodčí Smrček.

Sestava:

nadstavba 4. kolo

KOSIČKY B - LIBŘICE 7 - 0 (0 - 0)

Po vyrovnaném 1. poločase si Kosičky otevřely střelnici.

Branky: Melichar 2, Pithart z pen. - Kotek 2, Šubjak z pen.,

ŽK 0:3, PK 1:1, 100 diváků, rozhodčí Přikryl.

Sestava :

nadstavba 6. kolo

LIBŘICE - CEREKVICE 3 - 3 (0-3)

Hosté měli impozantní nástup a domácím se ve 2. poločase po zlepšeném výkonu podařilo vyrovnat. Po utkání

předal předseda STK OFS Marcel Tuček pohár Cerekvici za vítězství v CK Sana a CK Votrok 4. třídě.

Branky: Volter 2, Šubjak - Bělina R., Bělina M., Strnadel, ŽK 2:2, 60 diváků, rozhodčí Pára