Libřice - Nový Hradec "B"   1:3        2:1         3:4      3 body

SESTAVA: Adamovič - Mildner (46. Štefan), Zumr, Králík, Fof, Kučera, Volter, Mejvald, Hejzlar, Ličman D., Korčák

Červené karty: xxx

Hráno dne: sobota 17.6.2023 v 16:00 hodin

26. kolo

SENDRAŽICE - SKS LIBŘICE 6:2 (2:1)

KOMENTÁŘ: V předposledním zápase této sezóny jsme zavítali na půdu Sendražic. Zápas se nám nepovedl a po vyrovnaném prvním poločase jsme ve druhém dějství nedokázali držet krok s domácím mužstvem a výsledkem je vysoká prohra.

STŘELCI: 31. Souček Lukáš, 59. Adamovič Patrik

SESTAVA: Maur - Mildner (45. Votoček), Ličman P., Hátle (50. Adamovič¨), Zumr, Klčo, Volter, Mejvald, Hejzlar, Souček, Niedoba

STŘÍDALI: Votoček (46.minuta¨), Adamovič (50. minuta)

Žluté karty: xxx

Hráno dne: sobota 10.6.2023 v 17:00 hodin

25. kolo

SKS LIBŘICE - FK VYSOKÁ NAD LABEM "B" 5:1 (4:0)

KOMENTÁŘ: Za poměrně teplého, ale větrného počasí jsme hostili rezervní tým z Vysoké nad Labem. Do soupeře jsme se hned po úvodním hvizdu zakousli a hýřili aktivitou. Výsledkem byla spousta nadějných situací, z kterých jsme ne vždy dokázali vytěžit gólový efekt. I tak jsme poctivou hrou nedovolili hostům v podstatě vůbec nic a naopak my zatížili brankáře hostů čtyřmi góly. Bohužel nás první poločas natolik ukolébal, a to tak že jsme se absolutně přizpůsobili pasivní hře soupeře a podle toho to na hřišti také vypadalo. Byli jsme bez potřebného pohybu a když už jsme si nějakou šanci vytvořili, tak jsme nebyli dostatečně chladnokrevní, abychom ji proměnili. Díky tomu skončila druhá pětačtyřicetiminutovka "jen" 1:1. K vítězství jsme sice dokráčeli, ale pochvalu zasloužíme jen za první půlku. Příště musíme vydržet hrát celý zápas, protože by se nám to mohlo vymstít.

STŘELCI: 15. Ličman David, 25. Ličman David, 35. Zumr Daniel, 44. Korčák Jakub, 49. Kučera David

SESTAVA: Adamovič - Mildner (75. Niedoba), Králík, Hátle, Zumr - Kučera, Volter, Mejvald, Hejzlar - Ličman D., Korčák

STŘÍDALI: Niedoba (75.minuta¨)

Žluté karty: Králík

Hráno dne: sobota 3.6.2023 v 17:00 hodin

24. kolo

SKS LIBŘICE - FK CHLUMEC NAD CIDLINOU 4:3 (0:0)

KOMENTÁŘ: Dnes k nám zavítalo mužstvo Chlumce nad Cidlinou, které se netají ambicemi na postup. Už od začátku bylo vidět, že hosté přijeli s vítěznou náladou, ale my jsme v tomto utkání, oproti minulému víkendu, předvedli kvalitní týmový výkon. Proto jsme dokázali soupeře trápit a hrát s ním vyrovnanou partii. Největší pozornost v prvním poločase na sebe strhávala hostující lavička, která předváděla neuvěřitelné představení, když se jim nelíbilo opravdu žádné rozhodnutí rozhodčího a třešničkou na dortu bylo chlumecké osočení, že jsme poskytli pro zápas nedostatek míčů. Přes tato zbytečná a nesmyslná vyjádření jsme se koncentrovali sami na sebe, do druhého poločasu vstoupili lépe a po rychlých gólech se dostali do dvoubrankového náskoku. Chlumec musel začít riskovat, a to nahrávalo více nám. Najednou jsme vedli již o tři góly a ke konci utkání už jsme se soustředili spíše na obranu. I tak se hostům povedlo snížit na rozdíl jediné branky, ale víc už nedokázali, takže bereme důležité tři body.

STŘELCI: 51. Ličman David, 55. Volter David, 67. Ličman David, 75. Korčák Jakub

SESTAVA: Adamovič - Mildner, Králík, Hátle, Zumr - Klčo, Volter, Mejvald, Hejzlar - Ličman D., Korčák

STŘÍDALI: bez střídání

Žluté karty: Hejzlar, Korčák, Ličman D., Adamovič

Hráno dne: sobota 27.5.2023 v 17:00 hodin

23. kolo

TJ SOKOL LHOTA POD LIBČANY - SKS LIBŘICE 5:3 (4:0)

KOMENTÁŘ: Dnes jsme odehráli utkání na půdě Lhoty pod Libčany. Zápas se nám vůbec nepovedl a po nejhorším poločase celé sezóny jsme prohrávali o čtyři branky. Po změně stran jsme hru zlepšili, ale dotáhnout manko se nám již nepovedlo. Dokázali jsme pouze zkorigovat po gólech Davida Ličmana a gólu Davida Voltera na konečných 5:3. Ze Lhoty tak odjíždíme bohužel s prázdnou.

STŘELCI: 72. Ličman David, 73. Ličman David, 84. Volter David

SESTAVA: Maur - Ličman P., Králík, Hátle, Zumr - Klčo, Volter, Mejvald, Hejzlar - Ličman D., Korčák

STŘÍDALI:

Žluté karty: Zumr, Klčo

Hráno dne: sobota 20.5.2023 v 17:00 hodin

22. kolo

SKS LIBŘICE - TJ JISKRA PRASEK 7:2 (2:1)

KOMENTÁŘ: Na domácím hřišti jsme o víkendu přivítali tým Praseka. Úvod zápasu byl z naší strany opět špatný a zcela zbytečně jsme pouštěli hosty do standartních situací, nicméně byli jsme to my kdo jako první otevřel gólový účet, když se z rychlého brejku trefil David Ličman. Vedení nám vydrželo pouhopouhé dvě minuty, jelikož se po rohovém kopu prosadili hosté a srovnali na 1:1. Do konce poločasu se nám podařilo znovu dostat do vedení, kdy náš stejný střelec - David Ličman proměnil pokutový kop. Druhé dějství jsme započali lépe a začali mít převahu. Hráčům z Praseka docházely síly a my dokázali postupně po povedených kombinacích zápas rozhodnout a skóre navyšovat. Góly stříleli David Ličman, Petr Hejzlar, opět David Ličman, David Volter a Jakub Korčák. Zůstáváme tak v kontaktu se špičkou soutěže.

STŘELCI: 8. Ličman David, 34. Ličman David (z penalty), 52. Ličman David, 62. Hejzlar Petr, 77. Ličman David, 85. Volter David, 88. Korčák Jakub

SESTAVA: Maur - Ličman P., Zumr, Králík, Štefan (61. Niedoba) - Klčo, Volter, Fof (77. Mildner), Hejzlar - Ličman D. (77. Adamovič¨), Korčák (89. Lekeš)

STŘÍDALI: Niedoba (61. minuta), Mildner (77. minuta), Adamovič (77. minuta), Lekeš (89. minuta)

Žluté karty: Klčo, Králík

Hráno dne: sobota 13.5.2023 v 17:00 hodin

18. kolo

SKS LIBŘICE - TJ OHNIŠŤANY 2:0 (0:0)

KOMENTÁŘ: Včera jsme odehráli na domácím hřišti odložené utkání proti Ohnišťanům. V prvním poločase zápas moc fotbalové krásy nenabídl. K vidění bylo mnoho nepřesných přihrávek, zbytečně odevzdaných míčů na kopačky soupeře a rovněž dost neproměněných šancí. Přežili jsme i pokutový kop, který Patrik Adamovič výborně zlikvidoval. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a po proměněné penaltě Davida Voltera se dostali do vedení. Utkání však bylo stále otevřené a při vedení o jeden gól se mohlo stát cokoliv. Nicméně v samotném závěru, přesně v 83. minutě se nám podařilo vstřelit pojistku, kdy se trefil Petr Hejzlar. I přes špatný výkon jsme tedy dokázali vybojovat plný bodový zisk.

STŘELCI: 48. Volter David (z penalty), 83. Hejzlar Petr

SESTAVA: Adamovič - Ličman P., Hátle, Zumr, Štefan (65. Mildner) - Klčo, Volter, Kučera, Hejzlar - Korčák, Maur (65. Lekeš)

STŘÍDALI: Lekeš (65. minuta), Mildner (65. minuta)

Žluté karty: Volter

Hráno dne: sobota 10.5.2023 v 18:00 hodin

21. kolo

SK SMIŘICE - SKS LIBŘICE 0:7 (0:2)

KOMENTÁŘ: V dnešním utkání ve Smiřicích se naše mužstvo sešlo po dlouhé době v kompletním složení a bylo to na hřišti rozhodně znát. Od samotného začátku jsme měli kontrolu nad utkáním, kde jsme kombinačně, rychlostně a zejména svojí bojovností dominovali. Skvělý výkon předvedl v útočné fázi David Ličman a byl za to odměněn hattrickem. Dále se do listiny střelců postupně zapsali David Kučera, Petr Hejzlar, David Hátle a David Volter. Utkání tak skončilo debaklem domácího mužstva v poměru 0:7 !

STŘELCI: 25. Kučera David, 29. Hejzlar Petr, 53. Ličman David, 58. Ličman David, 60. Hátle David, 74. Volter David, 89. Ličman David (z penalty)

SESTAVA: Maur - Zumr, Hátle, Králík, Klčo (74. Ličman P.) - Mejvald, Volter (74. Lekeš), Kučera (61. Fof), Hejzlar (81. Mildner) - Korčák, Ličman D.

STŘÍDALI: Fof (61. minuta), Ličman P. (74. minuta), Lekeš (74. minuta), Mildner (81. minuta¨¨)

Hráno dne: sobota 6.5.2023 v 17:00 hodin